O nas

Firma Kontener Serwis Lukas powstała w roku 1999. Od samego początku działalności stawiała sobie za cel działalność na rzecz ochrony środowiska, przede wszystkim skupiając się na obsłudze klientów indywidualnych jak i obsłudze podmiotów gospodarczych.

Specjalizujemy się w wynajmie i obsłudze kontenerów do wywozu gruzu, ziemi, złomu, odpadów budowlanych, komunalnych oraz poprodukcyjnych.

Przez ponad 10 lat działalności staliśmy się cenionym dostawcą usług, które przez zebrane w tym czasie doświadczenia potrafi dostosować ofertę działalności do oczekiwań klienta. Takie indywidualne podejście jest doceniane przez odbiorców, co niewątpliwie wpływa na jakość świadczonych przez nas usług.

Nasze bogate zaplecze sprzętowe pozwala nam w zaledwie kilka godzin od zgłoszenia, zrealizować Państwa zamówienie. Jednocześnie optymalnie dostosujemy czas udostępniania kontenera bez przenoszenia dodatkowych kosztów z Państwa strony. Rozwiązanie takie jest w myśl naszego motta

 


"...JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC..."


Nasze atuty, a Państwa korzyści to:

  • kontener tego samego dnia
  • dostosowany czas postoju kontenera do potrzeb Klienta bez dodatkowych kosztów
  • atrakcyjne promocje
  • rabaty dla stałych Klientów

Zapraszamy do współpracy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KONTENER SERWIS LUKAS Wiesław Lukas 2."LUKAS MOTORSPORT" Wiesław Lukas " z siedzibą w ul. Krakowska 317A, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

 
Życzymy udanych zakupów
strony internetowe Bielsko Pozycjonowanie stron Bielsko